Våre medarbeidere

Lasse kolleroes olsen

Lasse Kollerøs Olsen

Områdeleder | Partner

932 27 663

lasse@eiendomsfinans.no

Atle ryssmo

Atle Ryssmo

Leder Spesialfinansiering | Partner

977 83 449

atle@eiendomsfinans.no

Morten strande

Morten Strande

Kontorleder

952 88 155

strande@eiendomsfinans.no

Tom kenneth tommeraas

Tom Kenneth Tømmerås

Seniorrådgiver

978 88 699

tk@eiendomsfinans.no

Frederik motzfeldt

Frederik Motzfeldt

Rådgiver

478 88 089

frederik@eiendomsfinans.no

Isabell kristiansen

Isabell Kristiansen

Rådgiver

926 53 247

isabell@eiendomsfinans.no

Filip audunhus

Filip Audunhus

Rådgiver | Forsikringsansvarlig

412 06 042

audunhus@eiendomsfinans.no

Ole martin jansson

Ole Martin Jansson

Rådgiver

478 74 185

jansson@eiendomsfinans.no

Roar hillestad

Roar Rambøl Hillestad

Viseadministrerende Direktør | Partner

452 26 260

roar@eiendomsfinans.no

Ole mossin olesen

Ole Mossin Olesen

Direktør Compliance | Partner

930 68 454

Ole@eiendomsfinans.no

Said salimi

Said Salimi

Seniorrådgiver

993 68 649

salimi@eiendomsfinans.no

Remi raja

Remi Amin Raja

Rådgiver

454 55 540

remi@eiendomsfinans.no

Mads fossum normann

Mads Fossum Normann

Rådgiver

905 59 348

mads@eiendomsfinans.no

Finn b jor

Finn Badou Jor

Rådgiver

930 53 490

finn@eiendomsfinans.no

Ilias el mousaoui eiendomsfinans

Ilias El Mousaoui

Rådgiver

975 69 693

ilias@eiendomsfinans.no

Nikolay Bakken 500x500

Nikolay Erster Bakken

Rådgiver

456 12 103

bakken@eiendomsfinans.no

Til toppen