Våre medarbeidere

Eiendomsfinans 2019 lasse kolleroes olsen

Lasse Kollerøs Olsen

Kontorleder | Partner

932 27 663

lasse@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans 2019 atle ryssmo

Atle Ryssmo

Leder Spesialfinansiering | Partner

977 83 449

atle@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans 2019 morten strande

Morten Strande

Seniorrådgiver

952 88 155

strande@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans tom kenneth toemmeraas

Tom Kenneth Tømmerås

Seniorrådgiver

978 88 699

tk@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans 2019 frederik motzfeld

Frederik Motzfeldt

Finans- og forsikringsrådgiver

478 88 089

frederik@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans camilla vike

Camilla Vike

Finans- og forsikringsrådgiver

452 07 395

camilla@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans anders fagerli

Anders Fagerli

Finans- og forsikringsrådgiver

922 82 901

fagerli@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans Isabell kristiansen

Isabell Kristiansen

Rådgiver spesialfinansiering

926 53 247

isabell@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans filip audunhus

Filip Audunhus

Forsikringsansvarlig

412 06 042

audunhus@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans lavrans solli

Lavrans Solli

Finans- og forsikringsrådgiver

975 65 435

solli@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans 2019 ole martin jansson

Ole Martin Jansson

Finans- og forsikringsrådgiver

478 74 185

jansson@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans roar ramboel hillestad

Roar Rambøl Hillestad

Viseadministrerende Direktør | Partner

452 26 260

roar@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans Ole mossin olesen

Ole Mossin Olesen

Direktør Compliance | Partner

930 68 454

Ole@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans said salimi

Said Salimi

Finans- og forsikringsrådgiver

993 68 649

salimi@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans daniel zamora

Daniel Zamora

Finans- og forsikringsrådgiver

413 41 005

zamora@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans bjoern bergene2

Bjørn Bergene

Finans- og forsikringsrådgiver

971 63 810

bjorn@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans remi raja

Remi Amin Raja

Finans- og forsikringsrådgiver

454 55 540

remi@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans 2019 mads fossum normann

Mads Fossum Normann

Finans- og forsikringsrådgiver

905 59 348

mads@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans finn badou

Finn Badou Jor

Finansrådgiver

930 53 490

finn@eiendomsfinans.no

Til toppen