Våre medarbeidere

Eiendomsfinans knut andreas hagelien

Knut A. Hagelien

Kontorleder | Partner

909 98 262

knut@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans daniel andre bruland

Daniel A. Bruland

Seniorrådgiver

934 23 744

daniel@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans adam dean ahlquist

Adam Dean Ahlquist

Seniorrådgiver

911 92 602

adam@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans christoffer wiliam farestveit

Christoffer W. Farestveit

Finansrådgiver

918 88 535

christoffer@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans richard lewis slee

Richard L. Slee

Finansrådgiver

924 49 963

richard@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans christine tran

Christine Tran

Finans- og forsikringsrådgiver

930 19 985

christine@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans stephan torsvik

Stephan Torsvik

Finansrådgiver

482 78 658

stephan@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans christian magnus kjaer

Christian Magnus Kjær

Finans- og forsikringsrådgiver

900 46 478

christian@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans baard gunnar wisth

Bård Gunnar Wisth

Seniorrådgiver

92 06 99 03

bgw@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans elisabeth eland

Elisabeth Eland

Finansrådgiver

940 56 783

elisabeth@eiendomsfinans.no

Til toppen