Våre medarbeidere

Eiendomsfinans tom alfred gusland nielsen

Tom Gusland Nielsen

Daglig Leder | Partner

90 67 86 06

tom@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans roar ramboel hillestad

Roar Rambøl Hillestad

Viseadministrerende Direktør | Partner

452 26 260

roar@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans Ole mossin olesen

Ole Mossin Olesen

Direktør Compliance | Partner

930 68 454

Ole@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans anders soerjordet

Anders Sørjordet

Compliance Officer

408 54 488

sorjordet@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans julianne skovli gaasvaer

Julianne Skovli Gåsvær

Markedsansvarlig | Partner

928 06 197

julianne@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans egil wam

Egil Wam

Økonomisjef | Partner

92 26 80 25

egil@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans trude bioern berthelsen

Trude Biørn Berthelsen

Controller | Partner

928 06 421

trude@eiendomsfinans.no

Eiendomsfinans njaal norheim

Njål Kjellesvik Norheim

Partner

934 66 086

njaal@eiendomsfinans.no

Til toppen